Zastosowanie hologramów

Drukarnia-hologramy.pl Promocje Nowości

Zastosowanie hologramów

Czym są hologramy zabezpieczające?

Hologramy zabezpieczające na pierwszy rzut oka mogą kojarzyć się z tęczowymi naklejkami, które mają niewiele wspólnego z bezpieczeństwem. To jednak nieprawda. Hologram zabezpieczający w istocie ma postać naklejki, jednak cechują go wyjątkowe właściwości. Po pierwsze, na jego powierzchni może znajdować się nie tylko logo Twojej firmy ale również unikalny numer seryjny. Po drugie, hologramy zabezpieczające wykonane są z warstwowej, holograficznej folii, dzięki czemu nie dają usunąć się w całości. Przy próbie zerwania tego typu naklejki część hologramu pozostaje na swoim miejscu stanowiąc wyraźny dowód, że próbowano naruszyć opakowanie. Mogą również ulegać destrukcji przy jakiejkolwiek próbie manipulacji.

Gdzie wykorzystuje się hologramy zabezpieczające?

Bony podarunkowe

Hologramy zabezpieczające są to specjalne naklejki lub folie, które są stosowane w celu zabezpieczenia produktów przed podrabianiem lub nielegalnym obrotem. Hologramy zabezpieczające są używane w różnych dziedzinach, takich jak produkcja opakowań, produkcja dokumentów, produkcja banknotów, produkcja kart płatniczych i wiele innych. Są one stosowane w celu zapewnienia autentyczności produktów i ochrony przed fałszowaniem.

Jak kleić hologramy zabezpieczające?

Hologramy zabezpieczające wymagają odpowiedniej metody klejenia. W znaczącej większości produktów, które oferujemy wymagane jest wcześniejsze odtłuszczenie powierzchni, na której mają się znaleźć oraz odczekanie minimum 24 godzin, by klej zastosowany w ich produkcji związał w pełni i spełnił swoją funkcję. Dzięki temu będzie stanowił on skuteczną ochronę przy próbach manipulacji przy produkcie.

Dlaczego warto wybrać hologramy zabezpieczające naszej firmy?

Jako profesjonalna firma zajmująca się produkcją hologramów zabezpieczających oferujemy szeroki wybór wzorów i rozmiarów zabezpieczeń, które mogą posiadać indywidualne logo, numer seryjny, kody kreskowe czy kody QR. Istnieje więc możliwość spersonalizowania hologramów zabezpieczających według potrzeb klienta. Mogą zostać wysłane w formie arkuszy lub rolek. Wyróżniają się doskonałą jakością, odpornością na promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne. Nasi klienci mają możliwość dokonania szybkiej wyceny oraz dodania własnego projektu. Oferujemy również szybką realizację oraz przystępne, atrakcyjne ceny co stanowi dodatkowy atut naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hologramów zabezpieczających oraz kontaktu +48 22 831 16 15. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania naszych klientów oraz wyślemy bezpłatne próbki, dzięki którym upewnisz się, że hologram zabezpieczający naszej produkcji spełni wszystkie wymagania.

W wybranej kategorii nie znaleziono żadnych produktów. Jeśli używasz filtrowania rozważ zmianę kryteriów wyszukiwania aby znaleźć interesujące Cię produkty.