Bony towarowe i karty podarunkowe

Bony towarowe i karty podarunkowe

W ostatnich latach bony i karty podarunkowe stały się częstym sposobem wynagradzania pracowników. Kadry kierownicze wielu firm są przekonane, że bony wręczane pracownikom są bardziej efektywne niż nagrody pieniężne.

Do podobnych wniosków dochodzą właściciele sklepów i wolą nagrodzić Klienta bonem towarowym, a nie rabatem. Często bony są też kluczowym elementem kampani reklamowej zachęcającej do zakupów za określoną kwotę.

Bony towarowe

Oferujemy bony towarowe i karty rabatowe zabezpieczone przed podrabianiem hologramami, farbami optycznie zmiennymi, znakami wodnymi. Do ich wykonania możemy też użyć papierów zawierających włókna widoczne tylko w świetle UV. Rodzaj i zakres zabezpieczeń dobieramy w zależności od nakładu i wartości bonów.

Bony towarowe w nakładach od 1 sztuki:

Termin realizacji: od 1 do 14 dni.

  • na papierze z włóknami widocznymi tylko w świetle UV
  • farbą widoczną w świetle UV lub podczerwonym (IR)
  • imitacją znaku wodnego dwutonalnego
  • przetłoczeniem papieru
  • farbą optycznie zmienną
  • naniesieniem folii barwnych

Naniesienie dodatkowych zabezpieczeń na bony w małych nakładach, bardzo podnosi ich cenę jednostkową i wydłuża czas realizacji. Z tego powodu, polecamy zabezpieczanie bonów samoprzylepnymi hologramami, dostępnymi wyłącznie w naszej firmie, co również zapewnia bardzo wysoki poziom zabezpieczenia, a ogranicza koszty ich wykonania.

Bony podarunkowe

Uwaga! Niektóre zabezpieczenia np. farby optycznie czynne wymagają papierów bez wybielaczy optycznych, czyli nie drukujemy takimi farbami na popularnych papierach offsetowych i kredowych.

Bony towarowe i karty podarunkowe można zakupić na naszej stronie. Rodzaj materiału i nadruku dobiera się w zależności od zastosowań, ilości kolorów druku i nakładu. W razie wątpliwości prosimy o przesłanie zapytania na adres e-mail: info@drukarnia-hologramy.pl lub o kontakt telefoniczny +48 22 831 16 15.

Do Państwa dyspozycji są również bezpłatne próbki różnych (już nieaktualnych) bonów towarowych.