Hologramy, bilety, bony towarowe

Hologramy, bilety, certyfikaty

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z informacjami o hologramach i drukach zabezpieczonych. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz dostarczymy próbki różnych naszych wyrobów do przetestowania.

Hologramy

Oferujemy hologramy zabezpieczające pod postacią nalepek samoprzylepnych, ulegających destrukcji przy próbie odklejenia:

a) w nakładach od 100 sztuk, z Państwa oznakowaniem np. logo, w ekspresowym trybie realizacji zamówienia, dostępne do odbioru nawet w 4 godziny od momentu uzgodnienia grafiki.

Hologramy

Zapraszamy do obejrzenia innych naszych hologramów standardowych.

Hologramy srebrne, złote, czerwone, niebieskie, miedziane, zielone

b) w nakładach od 10.000 sztuk możemy wykonać hologramy indywidualne tłoczone z matrycy przygotowanej specjalnie dla Państwa.

Hologramy pod postacią folii hotstampingowej lub laminacyjnej produkujemy z wykorzystaniem indywidualnych matryc wykonanych wg. założeń klienta.

 

Bony towarowe

Bony towarowe zazwyczaj drukujemy na papierach zabezpieczonych nitkami widocznymi w świetle UV ale zdarzyło się nam również wykorzystywać do tego celu różnego rodzaju tworzywa sztuczne białe i transparentne.

W nakładach od 10 sztuk, wydrukowane np. na papierze zawierającym włókna widoczne w świetle UV, zabezpieczone hologramami, mogą być dostępne do odbioru nawet w dniu zamówienia.

Bony podarunkowe

 

Karty rabatowe

Karty rabatowe, promocyjne, klubowe, lojalnościowe drukujemy na różnych papierach, tworzywach sztucznych i zabezpieczamy przeważnie hologramami:

a) nakłady od 10 sztuk, na standardowym papierze, zabezpieczone standardowymi hologramami, mogą być dostępne do odbioru nawet w dniu zamówienia.

Karty rabatowe


Certyfikaty

Certyfikaty drukujemy na szerokiej gamie materiałów, między innymi zabezpieczonych nitkami widocznymi w świetle UV.

Certyfikaty w nakładach od 10 sztuk, wydrukowane np. na papierze zawierającym włókna widoczne w świetle UV, zabezpieczone hologramami, mogą być dostępne do odbioru nawet w dniu zamówienia.

Certyfikaty

 

Etykiety

Wykonujemy etykiety:

a) samoprzylepne na rolach i w arkuszach, z szerokiej gamy materiałów samoprzylepnych w tym również zabezpieczających (plomby, hologramy)

b) również w formie przywieszek z kartonów, czy tworzyw sztucznych.

Etykiety mogą być dostępne do odbioru nawet w dniu zamówienia.

Etykiety z hologramami

 

Bilety

Dla naszych Klientów drukujemy bilety na różnch papierach i z bardzo zróżnicowanymi zabezpieczeniami.

Nakłady od 10 sztuk, zabezpieczone hologramami, dostępne do odbioru nawet w 4 godziny od momentu uzgodnienia grafiki.

Bilety

 

Identyfikatory samochodowe i legitymacje

Legitymacje

Zawsze pomagamy dobrać najkorzystniejsze zabezpieczenie dla Państwa produktów i usług. Doradzamy w zakresie możliwości ochrony patentowej znaków firmowych i przygotowujemy logotypy, na które można taką ochronę uzyskać.

Zachęcamy do korzystania z naszych cenników on-line i do przesyłania zapytań na adres e-mail: info@drukarnia-hologramy.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 po nr tel. 22 831 16 15.