Karty rabatowe

Karty rabatowe i lojalnościowe

Karty rabatowe z białego tworzywa o formacie i grubosci kart kredytowych (85x54x0,7 mm) idealnie pasują do każdego portfela. Wielokolorowy nadruk CMYK i możliwość personalizacji, czynią z tego produktu idealne narzędzie marketingowe budujące lojalność klientów.

Karty zabezpieczamy hologramami aby zapewnić bezpieczeństwo programu rabatowego. Kody kreskowe na kartach minimalizują czas potrzebny na obsługę przy kasie, a indywidualny QR Code pozwala sprawdzić klientowi stan punktów premiowych lub środków finansowych, przy pomocy telefonu komórkowego podłączonego do Internetu.

Nalepki gwarancyjne bardzo małe

Karty rabatow, lojalnosciowe możemy wydrukować na grubej kredzie lub kartonie i zabezpieczyć laminatem. Dla klientów ceniących ekologie warto zastanowić się nad kartami lojalnosciowymi z papierów recyclingowych. W naszej ofercie posiadamy papiery z recyclingu prawie nie odbiegające bielą od popularnych papierów kredowych.

Zachęcamy do przesyłania zapytań na adres e-mail: info@drukarnia-hologramy.pl. Do Państwa dyspozycji jest również e-Sklep, w którym można zamawiać bezpłatne próbki.

Od poniedziałku do piątku jesteśmy do Państwa dyspozycji po numerem tel. 22 831 16 15.