Hologramy

Hologramy zabezpieczające

Hologramy zabezpieczające wykonane pod postacią nalepek zapewniają znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż plomby gwarancyjne, ponieważ poza tym, że również ulegają destrukcji przy jakiejkolwiek próbie manipulacji, to dodatkowo potwierdzają oryginalność i wartość produktu lub dokumentu np. bonu, biletu lub certyfikatu.

Wszystkie nasze zabezpieczenia wykonujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, tak aby dostarczać Państwu wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie.

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o hologramach w zależnosci od nakładu. Zapraszamy również do przesłania zapytania e-mailem: info@drukarnia-hologramy.pl. Po zapoznaniu się z Państwa wymaganiami i potrzebami zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Hologramy niskonakładowe (już od 100 sztuk).

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy nie mają konieczności zamawiania dużych nakładów proponujemy hologramy wykonane z naszych matryc standardowych, na których nanosimy nadruk personalizujący.

Nadruk możemy wykonać dwoma technikami: sitodrukową i termotransferową. Ta pierwsza ma taką zaletę, że można go wykonać w dowolnym kolorze Pantone. Ta druga z kolei taką, że można drukować zmienne wartości: np. kolejne numery ale tylko w kilkunastu kolorach. Przeważnie termotransferem drukujemy w kolorze srebrnym błyszczącym, czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Hologramy z nadrukiem sitodrukowym:

Hologramy z nadrukiem termotransferowym:

Hologramy znakowane laserem: (trzy opcje)

a) w miejscu działania lasera hologram staje się przeźroczysty (przez nalepkę widać podłoże)

b) powierzchnia hologramu zmatowiona laserem (fragmenty hologramu stają się mleczne)

c) nalepka holograficzna z dodatkowymi nacięciami wykonanymi laserem, utrudniającymi odlepienie

Ceny powyższych hologramów są kalkulowane w zależności od nakładu. Aby zobaczyć cennik on-line proszę kliknąć na jeden z hologramów.

Wykonujemy również hologramy o innych wymiarach. W celu uzyskania wyceny prosimy przesłanie zapytania e-mailem: info@drukarnia-hologramy.pl.

Hologramy indywidualne (wysokonakładowe, już od 10.000 sztuk)

Dla nakładów powyżej 10.000 sztuk proponujemy wykonanie indywidualnej unikalnej matrycy do tłoczenia hologramów.

Tego typu hologram może mieć dowolny wymiar, kształt, a przede wszystkim indywidualną grafikę zawierającą np. logotyp, zdjęcie itp. Więcej informacji o hologramach indywidualnych znajduje się tutaj.

Stałym klientom możemy zaproponować bardzo atrakcyjny program rabatowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszego cennika on-line hologramów i przesłania zapytań na adres e-mail: info@drukarnia-hologramy.pl lub o kontakt telefoniczny +48 22 831 16 15.

Do Państwa dyspozycji są również bezpłatne próbki hologramów.